ENTER

Juges – World Final 2019

Gezien ons streven naar transparantie publiceren we de namen van de juryleden voor elke wedstrijd. (Van juryleden die daarvoor toestemming hebben gegeven.)

Elke wedstrijd wordt gejureerd door een panel van experts, voedseljournalisten, sommeliers en banketbakkers, onder wie de namen op de onderstaande lijst. De wedstrijd wordt overzien door leden van onze internationale Grand Jury, die speciaal naar elke wedstrijd gaan.

We bedanken onze juryleden voor hun harde werk, inclusief degenen die niet op de lijst staan. U vindt de volledige lijst winnaars in onze ‘Rounds & results’-sectie.


Anna Basova (Russia), Glacage

Francesca Bellomo (Italy), Brand Management

Sabino Berardino (Italy), Blogger, i Cento di Firenze – EDT

Anna Blagovidova (Russia), Patissier/Pastry Chef, http://www.shokolaka.ru

Susi Bonomi (Italy), Sommelier

Sandro Bosticco (Italy), www.winesurf.it, Sandro Bosticco

Cecilie Bylin (Denmark), MSc spatial designs and society

Christy Chan (Hong Kong), Chocolatey Christy

Martin Christy (United Kingdom), Seventy%, Permanent Grand Jury

Karen Dar Woon (Canada), Your Secret Chef, Owner, Personal Chef

Carla Gambina (Italy), Chocotaster di II Livello

George Gensler (United States), Manhattan Chocolate Society, Permanent Grand Jury

Giovanna Gori (Italy), Chocolate Taster / Fotografa

Pierrick Henin (Belgium), Choco-Story Brussels

HSIANGCHUN LI (Taiwan), Taster

Per Liss (Sweden), Chokladakademien, Chokladakademien

Giulia Marcucci (Italy), Giornalista e Ufficio Stampa PR

Mauro Martelli (Italy), Imprenditore Edile

Stefano Mecatti (Italy), Sommelier, Consultant

Monica Meschini (Italy), Chocolate/Tea Taster, Sommelier, Permanent Grand Jury

Ildiko Nemeth (Italy), Catering

Adrienne Newman (United States), Madame Cocoa, Madame Cocoa

Teresa Politano (United States), Writer, Journalist

Maricel Presilla (United States), Chef, Restaurateur, Author, Permanent Grand Jury

Alex Rast (United Kingdom), Consultant, Reviewer, Seventy% , Permanent Grand Jury

Rodrigo Rivera Esquivel (Chile), Consultant

Gilda Sandique (Philippines), Chef-Consultant/Lead Trainer

Erin Seidemann (Belgium), Guggenheim Securities / Supervisory Analyst

Jana Siegl (Czech Republic), Event Coordinator (in a pharmaceutical company)

Loris Sorito (Italy), Pasticcere

Svein-Magnus Sørensen (Norway), Founder and Chief Tasting Officer, Sjokoladesmaking.no

Evgeniya Zaverukha (Russia), Individual Entrepreneur